Anapus uždarų durų

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Svetainė sukurta įgyvendinant Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO fondo remiamą paprojektį „Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos modernizacija ir plėtra“.

Anapus uždarų durų

Anapus uždarų durų
Autorius: B. A. Paris
Prekės kodas: 9789986399490
Pavadinimas Anapus uždarų durų
Žanras Romanas
Vertėjas Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė
Metai 2017
Psl. skaičius 360 p.
Įrišimas kietas
Dailininkas Dovydas Čiuplys
ISBN 978-9986-39-949-0
Išmatavimai 21.7 cm x 14.5 cm x 3.5 cm
Kaina: 10.50 €
Kiekis:  

Knyga, apie kurią kalba visi

Džekas – išvaizdus, talentingas advokatas, mylintis sutuoktinis.

Greisė – žavinga, ideali namų šeimininkė. Belaisvė.

Visi pažįsta tokių porų kaip Džekas ir Greisė. Jis – patrauklus ir turtingas, ji – žavi ir elegantiška. Juos pamėgstate tarsi nejučia, net visai to nenorėdami. Mielai artimiau susipažintumėte su Greise.
Bet tai nelengva. Mat, kaip netrukus įsitikinsite, jie visada būna kartu. Kai kas gal pavadintų tai tikra meile. Bet kiti galbūt imtųsi svarstyti, kodėl Greisė niekad neatsiliepia telefonu. Kodėl negali susitikti su draugėmis kavos, nelydima Džeko. Ir kodėl ant vieno miegamojo lango įtaisytos grotos. Kartais tobula santuoka yra tobulas melas.

OHO. Puikios knygos ženklas – kai staiga susizgrimbi, kad per visą skyrių buvai pamiršęs kvėpuoti. Perskaitykite... tik neužmirškite palikti šviesą įjungtą!
– Tracy Fenton, „The Book Club“ feisbuke įkūrėja.

Šiaušiasi plaukai, apima nerimas, bet negali atsispirti... kraują stingdantis trileris, kurį skaitysite iki paryčių.
– Mary Kubica, rašytoja.

Jei jums patiko „Mergina traukiny“, perskaitykite „Anapus uždarų durų“.
– ELLE Magazine.

B. A. Paris – prancūzų ir airių kilmės rašytoja. Užaugusi Anglijoje, vėliau persikėlė į Prancūziją, kur keletą metų dirbo tarptautiniame banke, paskui įgijo mokytojos specialybę ir drauge su vyru įkūrė kalbų mokyklą.

Susiję leidiniai<p>B. A. Paris debiutinis trileris, vos pasirodęs, 2016-aisiais Didžiojoje Britanijoje žaibiškai tapo sensacija. Praėjus vos kelioms valandoms po knygos išleidimo, apie jį jau buvo plačiai diskutuojama socialiniuose tinkluose, o po kelių dienų pasipylė atsiliepimai spaudoje, apžvalgos radijuje bei televizijoje. Knyga netrukus pateko į perkamiausių amazon.co. uk knygų šimtuką ir labai ilgai jame laikėsi. Šioje elektroninėje parduotuvėje sulaukė beveik septynių su puse tūkstančio skaitytojų atsiliepimų. Pasak leidinio „The Bookseller“ „Anapus uždarų durų“ buvo geriausiai perkama elektroninė knyga Didžiojoje Britanijoje, pralenkusi net Paulos Hawkins „Merginą traukinyje“. Netrukus knygos populiarumo banga atsirito ir iki JAV. Romanas buvo išrinktas 2016-ųjų geriausia rugpjūčio knyga „Amazon“, „iBooks“ parduotuvių ir „Real Simple“ žurnalo. Jis tapo „New York Times“ ir „USA Today“ bestseleriu.</p> <p>Paklausta, kaip radosi idėja parašyti šią knygą, autorė atsako paprastai: „Man kilo rimtų įtarimų dėl vienos mano draugės santuokinio gyvenimo – mano vaizduotė ėmė kaisti ir netrukus atsirado šis romanas.“ Autorės manymu, viena šios knygos didžiulės sėkmės paslapčių ta, kad žmones visada domina tai, kas vyksta už uždarytų durų, mums visiems kartais knieti dirstelėti pro rakto skylutę.</p> <p><strong>Džekas</strong> – išvaizdus, talentingas advokatas, mylintis sutuoktinis.</p> <p><strong>Greisė</strong> – žavinga, ideali namų šeimininkė. Belaisvė. Visi pažįsta tokių porų kaip Džekas ir Greisė. Jis – patrauklus ir turtingas, ji – žavi ir elegantiška. Juos pamėgstate tarsi nejučia, net visai to nenorėdami. Mielai artimiau susipažintumėte su Greise.</p> <p>Bet tai nelengva. Mat, kaip netrukus įsitikinsite, jie visada būna kartu. Kai kas gal pavadintų tai tikra meile. Bet kiti galbūt imtųsi svarstyti, kodėl Greisė niekad neatsiliepia telefonu. Kodėl negali susitikti su draugėmis kavos, nelydima Džeko. Ir kodėl ant vieno miegamojo lango įtaisytos grotos. Kartais tobula santuoka yra tobulas melas.</p> <p>Romaną „Anapus uždarų durų“ iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė. Šios knygos vertimo teisės parduotos 36 šalims, pagal romaną kompanija „Stone Village Productions“ kuria filmą. Didelės sėkmės sulaukė ir antrasis rašytojos romanas „The Breakdown“. Šiuo metu jis verčiamas į lietuvių kalbą.</p> <p>&nbsp;</p> <p><em>B. A. Paris. Anapus uždarų durų: romanas. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2017. ISBN 978-9986-39-949-0. 360 p. Iš anglų kalbos vertė Anita Kapočiūtė, dailininkas Dovydas Čiuplys.</em></p>
2017 Spalis
P A T K P Š S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Perkamiausios knygos
Palaužta moteris
Simone de Beauvoir
Tai, ką geriausio geba legendinės rašytojos plunksna
9.00 €
Eik su juo
Agnès Ledig
Tai istorija apie moters vertę, gebėjimą išlikti savimi
10.50 €
Ponas Zy
Gerimantas Statinis
Pono Zy gyvenimas – istorija, nutikusi tarpukario Vilniuje
10.50 €