Kertinis skiemuo ir Betliejaus avytė

Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Svetainė sukurta įgyvendinant Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO fondo remiamą paprojektį „Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos modernizacija ir plėtra“.

Kertinis skiemuo ir Betliejaus avytė

Kertinis skiemuo ir Betliejaus avytė
Kertinis skiemuo ir Betliejaus avytė Kertinis skiemuo ir Betliejaus avytė
Autorius: Rimvydas Stankevičius
Prekės kodas: ISBN
Pavadinimas „Kertinis skiemuo“ ir „Betliejaus avytė“ knygų komplektas
Žanras eilėraščiai, esė
Įrišimas kietas
Išmatavimai 0 cm x 0 cm x 0 cm
Kaina: 6.00 €
Kiekis:  

Eilėraščiai ir esė

Komplektą sudaro dvi žinomo lietuvių poeto Rimvydo Stankevičiaus knygos. Tai naujausias poezijos rinkinys „Kertinis skiemuo“ ir esė apie literatūrą, gamtą, dievoiešką – „Betliejaus avytė“.

Knygoje „Kertinis skiemuo“ autorius vėl ir vėl atvirai ir kategoriškai kartoja: savo ar ne savo valia, bet esame amžinai sujungti! Su Dievu ir savimi, su tauta ir kultūra, su prasme ir galimybe ar net prievole tą prasmę realizuoti. Tačiau – prakeiktas ir amžinas klausimas – kaip? Dievoieškos nėra, nes Dievas jau atrastas, įvardytas įtikėtas. Saviieškos nėra, nes savastis jau atrasta, įvardyta ir įsisąmoninta. Kas lieka? Kas ta stiprioji jungtis?

„Betliejaus avytė“ pratęsia pirmąją autoriaus esė knygą „Diktantų sielai“. Knygoje atgaivos sau ras kiekvienas skaitytojas. Pokalbis apie literatūrą, gamtą, dievoiešką, susirūpinimas dabartinės visuomenės moraline sveikata ir kultūrine branda, idealizmo ir patriotizmo temos – visa tai svarbu autoriui, už pilietinį ir moralinį angažuotumą apdovanotam Jurgos Ivanauskaitės literatūros premija. Su jaunesniais skaitytojais nuoširdus kontaktas mezgasi per vaikystės ir paauglystės patirtis.

 

Susiję leidiniai

Betliejaus avytė
-50%
2.90 € 5.79 €
Kertinis skiemuo
-33%
4.00 € 6.00 €


Perkamiausios knygos
Dūžtančios formos
Aldona Ruseckaitė
Romanas apie Vytautą Mačernį
7.50 €
Justinas Marcinkevičius: kokį jį prisimename
Atsiminimai apie poetą
10.00 €
Prezidento žvalgas: du gyvenimai
Arvydas Anušauskas
Knyga apie Albiną Čiuoderį
10.00 €