Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Svetainė sukurta įgyvendinant Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO fondo remiamą paprojektį „Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos modernizacija ir plėtra“.

2018 Sausis
P A T K P Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Perkamiausios knygos
Dūžtančios formos
Aldona Ruseckaitė
Romanas apie Vytautą Mačernį
7.50 €
Justinas Marcinkevičius: kokį jį prisimename
Atsiminimai apie poetą
10.00 €
Ką pamatysi sulėtinęs žingsnį
Haemin Sunim
Kaip atrasti ramybę skubančiame pasaulyje
9.00 €

Projekto „Lietuva skaito!“ atgarsiai

Projekto „Lietuva skaito!“ atgarsiai  2015-05-12

Lietuvos leidėjų asociacija ir Lietuvos spaustuvininkų asociacija gegužės 7 dieną, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga skelbė šventę – „Lietuva skaito!“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Susitikimai su lietuvių rašytojais vyko Lietuvos miestų ir miestelių knygynuose. Prie akcijos prisijungusiuose knygynuose autoriai skaitė savo kūrybą, dalino autografus, bendravo su atėjusiais. Nors knygynuose rinkosi ne itin gausios skaitytojų minios, tačiau autoriai projektą „Lietuva skaito!“ vertino teigiamai, namo grįžo besišypsodami, o Ukmergės knygyne „Knygų namai“ svečiams taip patiko susitikimas su poetu Vainiumi Baku, kad niekas nė skirstytis nenorėjo.

Leidyklos, antrindamos Lietuvos leidėjų asociacijai, pritaria, jog skaitymo skatinimo susitikimus būtina organizuoti dažniau. Tikima, kad šis renginys taps tradicija ir sutrauks vis daugiau lankytojų, o lietuvių autoriai dar mieliau rinksis įvairias erdves dalytis kūrybinėmis bangomis su savo ištikimiausiais skaitytojais. 

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla nuoširdžiai dėkoja autoriams, kurie sutiko dalyvauti. Dėkoja knygynams, kurie juos maloniai priėmė.

O už nuotraukas dėkoja Stasiui Pulkauninkui ir Valdui Pileckui. 

Naujausioje Knygos per „PENKI TV“ laidoje pamatysite kūrybinės grupės parengtą reportažą apie šią šventę, tad kviečiame žiūrėti