Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa

Svetainė sukurta įgyvendinant Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos NVO fondo remiamą paprojektį „Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos modernizacija ir plėtra“.

Perkamiausios knygos
Dūžtančios formos
Aldona Ruseckaitė
Romanas apie Vytautą Mačernį
7.50 €
Justinas Marcinkevičius: kokį jį prisimename
Atsiminimai apie poetą
10.00 €
Prezidento žvalgas: du gyvenimai
Arvydas Anušauskas
Knyga apie Albiną Čiuoderį
10.00 €

Metų knygos rinkimuose – net 8 leidyklos knygos!

Metų knygos rinkimuose – net 8 leidyklos knygos! 2015-10-22

Metų knygos rinkimai vyksta kasmet nuo 2005 m. ir jau tapo svarbiu tradiciniu Lietuvos kultūros įvykiu. Šią akciją, įtrauktą į 2006 m. Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, o nuo 2010-ųjų įsijungė Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Akcijos tikslas - skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Akcijos idėja - pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius trijose - vaikų, paauglių ir suaugusiųjų - knygų kategorijose. Daugiau informacijos apie akciją rasite čia

Šių metų nominantai Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklai itin gerai pažįstami. Iš keturių kategorijų aštuonios leidyklos išleistos knygos pateko net į tris, o poezijos kategorijoje – neliko lygių.

Pristatome Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos knygas, pretenduojančias tapti Metų knygomis:

Vaikų knygų kategorijoje balsuokite už Rimvydo Stankevčiaus eiliuotą pasaką „Pūgos durys“.

 

 

 

Suaugusiųjų kategorijoje balsuokite už Birutės Jonuškaitės naujausią romaną „Maranta“ ir 2014-ųjų metų Pirmosios knygos laureato Tomo Vaisetos knygą „Paukščių miegas“. 

 

 

Metų knygos rinkimuose poezijos kategorijoje balsuokite už: