EN

Sraige, nerūkyk

Renata Šerelytė


Dailininkai iliustravo Gražina Turčinskienė, apipavidalino Deimantė Rybakovienė
Žanras eilėraščiai
Leidimo metai 2013
Psl. skaičius 56 p.
Įrišimas kietas
Matmenys 22.7 cm x 20.5 cm x 0.9 cm
Brūkšninis kodas 9789986397700


Žinomos rašytojos Renatos Šerelytės, linksmųjų knygų apie krakatukus autorės, eilėraščių knyga vaikams. Eilėraščiai kupini fantazijos, sapno spalvų, pamokantys, linksmi, o kiti priešingai – liūdni ar net niūrūs. Knyga iliustruota Gražinos Turčinskienės piešiniais.

„Skaudi patirtis jautriose vaikų širdutėse neišvengiamai budina klausimus, todėl tų klausimų „neišgirsti", atsisakyti apie juos kalbėtis, nukreipiant kalbą vien apie saulytę ir pasakų fėjas, paprasčiausiai nesąžininga.
Manau, literatūra galėtų bent jau pamėginti būti tokių vaikų pusėje – pabūti savotišku skiepu jiems, pasiekti, kad vaikas bent jau būtų tokiems smūgiams atsparesnis, neliktų su savo skausmu ir siaubu vienas. Esu įsitikinusi, kad vien jau pasakymas eilėraščiuose, kad jo nelaimė ir knygoms yra žinoma, kad pasaulyje jis toks ne vienas, kad ta patirtis jo nesumenkina, neišstumia iš sveikųjų pasaulio, tokį vaiką ir guodžia, ir stiprina." – rašytoja Renata Šerelytė pasakoja apie naujos eilėraščių knygelės sumanymą.JUMS TAIP PAT PATIKS