EN

Ugnis nedega / SU VIRŠELIO DEFEKTAIS

Ralf Rothmann


Vertėja iš vokiečių kalbos vertė Regina Ivanauskienė
Žanras romanas
Leidimo metai 2013
Psl. skaičius 304 p.
Įrišimas kietas
Matmenys 20.7 cm x 13.5 cm x 3.1 cm
Brūkšninis kodas 9789986397694

6,95 €
1,40 €

KNYGOS SU VIRŠELIO DEFEKTAIS (kainų lipdukai, pažeisti viršeliai)

Atvira meilės istorija Berlyne, psichologinis vyro rašytojo portretas.

Romane atsiskleidžia šiuolaikinio Berlyno vaizdas, dar neišsitrynę skirtumai tarp Rytų ir Vakarų. Kartu tai atvira meilės istorija – ilgesio ir geidulingumo kronika, rašytojo jausmų atsivėrimas.

Šiuolaikinis vokiečių rašytojas Ralfas Rothmannas (g. 1953) romane „Ugnis nedega" piešia Berlyną praėjus kone dvidešimčiai metų po sienos griuvimo. Pasakodamas apie rašytojo Volfo kūrybines kančias, vienatvę bei laviravimą tarp dviejų moterų, autorius primena suskaldytos tautos tragediją. Tai Berlyno romanas su turtingu istoriniu fonu, tai aistros, ilgesio ir geidulingumo kronika. Literatūros kritikė Beatričė von Matt įvertino romano meistriškumą, Ralfą Rothmanną pavadindama didžiu savo gildijos meistru, iškilusiu iki Peterio Handkės, Wilhelmo Genazino ir Martino Walserio („Neue Zürcher Zeitung", 2009 06 20).

Ralfas Rothmannas garsėja keliais romanais apie Berlyną, taip pat autobiografiniais romanais, vaizduojančiais Ruro sritį. Šešiolikos knygų autorius jau apdovanotas šešiolika reikšmingų literatūros premijų, tarp kurių – Hermanno Lenzo, Heinricho Böllio, Maxo Frischo, Friedricho Hölderlino ir kt. premijos.

Lietuviškasis knygos leidimas įtrauktas į 2013 metų vertingiausios verstinės šiuolaikinės literatūros sąrašą, sudaromą Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos.JUMS TAIP PAT PATIKS