EN

Ananasų gatvė + Tarp susipynusių vynuogienojų + Paskutinė Šanchajaus rožė. KOMPLEKTAS

TURININGOMS ATOSTOGOMS40,50 €
35,00 €

ANANASŲ GATVĖ

Vos pabaigusi kurti šią knygą Jenny Jackson suprato – pataikė į dešimtuką. „Pasijutau kaip Tigeris Woodsas, vienu smūgiu įmušęs kamuolį duobutėn“, – sako ji. Nors kai kam pasirodė, kad debiutuojanti rašytoja, lyginanti save su sporto legenda, šiek tiek ne viso proto, tačiau jos nuojauta pasitvirtino 100 procentų.

Romanas „Ananasų gatvė“ – spalvinga, negailestinga satyra apie itin turtingą Stoktonų šeimą tapo bestseleriu. Ironiškas romanas pasakoja apie tuos, kurių Niujorke vos vienas procentas.

Deja, net ir tada, kai turi viską, esi tik žmogus.

 

Ananasų gatvė Bruklin Haitso rajone Niujorke – viena patraukliausių ir geidžiamiausių vietų įsikurti. Joje gyvena Stoktonai.

Darlė, šeimos vyresnėlė, niekada nesirūpino pinigais. Ji sekė paskui savo širdį, iškeitė darbą ir palikimą į motinystę, bet galiausiai paaukojo daugiau, nei buvo ketinusi.

Jaunėlė Džordžiana pamilo tą, kurio negali turėti, ir yra priversta susimąstyti, kokiu žmogumi nori būti.

Saša ištekėjo už turtingos Stoktonų šeimos atžalos. Nuolat jautėsi kaip pašalietė, stengėsi perprasti neįveikiamas šios šeimos tradicijas ir įtikti savo naujajai uošvei. Maža to, dėl neryžtingumo pasirašyti ikivedybinę sutartį visi abejoja tikraisiais jos ketinimais.

Jenny Jackson yra leidybos milžinės „Alfred A. Knopf“ viceprezidentė ir atsakingoji redaktorė.  Jenny su šeima gyvena Bruklin Haitse, Niujorke. „Ananasų gatvė“ – jos pirmasis romanas.

 

 

Mane sužavėjo „Ananasų gatvė“. Personažai sudėtingi ir įdomūs, o jų istorijos vienam ypatingam Niujorko rajonui stebuklingai įkvepia gyvybės. Tokia išmintinga, emociškai nuoširdi ir tokia smagi knyga!

Helen Fielding, „Bridžitos Džouns dienoraščio“ autorė

 

„Ananasų gatvė“ – šmaikščių ir kandžių detalių kupinas pasakojimas apie privilegijuotą niujorkiečių klasę,  aštri ir pikantiška satyra.

Nita Prose, „Kambarinė“ autorė

 

Niekas neprilygsta šitaip papasakotai istorijai.... Nepalioviau juoktis – kaip linksmai to paties rato žmogus žvelgia į Bruklin Haitso elitą. Tikrai pats protingiausias ir smagiausias romanas, kokį esu skaitęs pastaruoju metu.

Kevin Kwan, romano „Beprotiškai turtingi“ autorius

TARP SUSIPYNUSIŲ VYNUOGIENOJŲ

LYG TOSKANOS VYNUOGYNAI SUSIPYNUSIOS ŠEIMOS PASLAPTYS

Fiona moka saugoti paslaptis. Net nuo ją užauginusio tėvo. Ji vienintelė žino apie savo mirusios mamos romaną Toskanoje prieš trisdešimtį metų. Ir niekam neketina apie jį pasakoti. Bet vieną rytą advokatė telefonu jai praneša sukrečiančią žinią: tikrasis jos tėvas mirė, palikęs didelį palikimą.

Italijoje Fiona susitinka su velionio tėvo šeima, pasibaisėjusia naujiena apie dar vieną dukrą ir neketinančia lengvai atsižadėti palikimo. Nauja lemtis Fioną baugina ir traukia, ji stengiasi išsiaiškinti visą tiesą apie tą mamai lemtingą vasarą Italijoje ir niekada nepažintą tėvą.

Knyga „Tarp susipynusių vynuogienojų“ atveria romantišką Toskanos pasaulį, masina skoniais ir kvapais, įtraukia į kvapą gniaužiančią meilės, pasiaukojimo ir drąsos, o svarbiausia – tikros šeimos paieškų kelionę.

Julianne MacLean – daugiau nei trisdešimties „USA Today“ bestselerių autorė. Rašytoja keturis kartus pateko į „Romance Writers of America RITA“ rinkimų finalą ir pelnė daugelį apdovanojimų, tarp jų „Booksellers’ Best Award“ ir „Romantic Times Reviewers Choice Award“. Visame pasaulyje parduodama milijonai jos romanų egzempliorių, knygos išverstos į daugybę kalbų.

PASKUTINĖ ŠANCHAJAUS ROŽĖ

1940-ieji, japonų okupuotas Šanchajus. Aiji Šao – jauna turtingos šeimos įpėdinė, prabangaus Šanchajaus naktinio klubo savininkė. Ernestas Reismanas – pabėgėlis žydas iš Vokietijos be skatiko kišenėje, ieškantis prieglobsčio mieste, įtariai žiūrinčiame į svetimšalius. Blėstant Ernesto viltims įsitvirtinti atšiauriame Šanchajuje, susikerta jo ir Aiji keliai. Nepaisydama papročių ir vietinių priešiškumo atvykėliams, Aiji nusamdo Ernestą skambinti pianinu savo naktiniame klube – ir naujasis pianistas tampa sensacija. Staiga jį aplankiusi šlovė Aiji klubą vėl paverčia mėgstamiausia miestiečių pramogų vieta. Netrukus abu jaunuoliai pajunta, kad juos sieja ne vien džiazo aistra, tačiau skirtumai tarp jų lyg praraja, maža to, Aiji jau susižadėjusi.

Įsisiautėjęs karas išskiria Aiji ir Ernestą, jiems žūtbūt tenka rinktis tarp meilės ir kovos dėl išlikimo. Sukrečiantys įvykiai visiškai pakeičia jųdviejų gyvenimą.

„Paskutinė Šanchajaus rožė“ – nuo svaiginančių džiazo melodijų ir bohemiškų aistrų iki priešo nusiaubtų miesto gatvių – dovanoja pribloškiančią meilės ir atpirkimo istoriją.   

Kinijoje gimusi ir vėliau į JAV emigravusi Weina Dai Randel – keturių apdovanotų ir bestseleriais tapusių romanų autorė. Rašytoja yra RWA RITA® premijos laureatė, Nacionalinių žydų knygų apdovanojimų finalistė ir dukart „Goodreads Choice Award“ geriausios istorinės grožinės literatūros nominantė. Jos knygos išverstos į 14 kalbų.JUMS TAIP PAT PATIKS