EN
Naujienos

15min knygų rinkimai

2019 11 05

Šiemet jau trečius metus vyksta 15min metų knygos rinkimai – skaitytojai ir ekspertai išrinks, kurie per metus išleisti kūriniai buvo įsimintiniausi. Renkant geriausias knygas dalyvauja tiek 15min sudaryta ekspertų komisija, tiek skaitytojai.

Ekspertai atrinko 15 geriausių lietuvių autorių grožinių, po 15 verstinių autorių grožinių ir negrožinių kūrinių bei 10 lietuvių autorių negrožinių kūrinių. Skaitytojai iki gruodžio 3 dienos galės balsuoti ir išrinkti, jų nuomone, geriausias knygas. Tuomet ekspertų komisija balsuos dėl kiekvienoje kategorijoje 5 daugiausia skaitytojų balsų gavusių knygų. Komisijos balsai bus sudėti su skaitytojų balsais – taigi, išrenkant laimėtoją 50 proc. lems skaitytojai, 50 proc. ekspertai. Taip didesnis vaidmuo suteikiamas skaitytojams – anksčiau galutinius nugalėtojus išrinkdavo tik ekspertų komisija.

Šiais metais nominantų gretose – net 15 mūsų leidyklos išleistų knygų! Už labiausiai patikusias kviečiame aktyviai balsuoti iki gruodžio 3 dienos. Savo balsus atiduoti galite čia