EN
Naujienos

Dailininkės Giedros Purlytės iliustracijų paroda Kauno valstybiniame lėlių teatre

2019 03 05

PARODA EKSPONUOJAMA IKI KOVO 17 d.

Sėkmingai užbaigus Kauno valstybinio lėlių teatro rekonstrukciją, sausio 22 d. dieną teatre atidaryta pirmoji pažintinė-edukacinė paroda. Tai originalios dailininkės Giedros Purlytės iliustracijos, kurtos ikimokyklinio amžiaus vaikams skirtai Kerry Shawn Keys knygelei „Peliukas ir Liuka“. Knygelę išleido Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2018. „Peliuko ir Liukos“ pasakojimas yra skiemenuotas, jis puikiai tinka ir pradedantiesiems skaitytojams.

Parodoje „Knygutės kelionė" pristatoma 15 įrėmintų iliustracijų, supažindinama su knygutės kelione iki spaustuvės, knygynų ir vaikų.

Atėjusius į iliustracijų parodą pasitiks peliukas iš spektaklio „Pasaka apie lietaus lašelį“. Jis nekantriai laukia mažųjų žiūrovų atsinaujinusiame, dar šviežiomis spalvomis alsuojančiame Kauno lėlių teatre. Paroda „Knygutės kelionė“ veiks iki kovo 5 dienos.

Atsinaujinęs Kauno valstybinis lėlių teatras atviras, kviečiantis bendrauti, gebantis sudominti ne tik mažuosius lankytojus, bet ir jų tėvelių vidinį vaiką. Teatras kviečia žiūrėti spektaklius, dalyvauti ekskursijose, pavaikščioti teatro koridoriais, atskleisti uždangą į teatro užkulisius, apsilankyti lėlių muziejuje, pasiklausyti pasakojimų apie vaidinimus ir jų sukūrimo istorijas, susipažinti su aktoriais ir atgijusiais veikėjais.

Maloniai kviečiame apsilankyti!