EN

Kalinė

B. A. Paris


Vertėja Iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė
Dailininkė Milena Liutkutė-Grigaitienė
Žanras Trileris
Leidimo metai 2023
Psl. skaičius 372
Įrišimas Kietas
Matmenys 21 x 14 x 3,2 cm
Brūkšninis kodas 9786094803659

13,50 €
5,00 €

Amelija, Paryžiuje anksti netekusi tėvų, o vėliau persikrausčiusi į Londoną ir pradėjusi savarankišką gyvenimo kelią, išmoko išlikti atšiauriomis sąlygomis. Londone ji įsidarbina madingo žurnalo redakcijoje. Čia susipažįsta su gražuoliu Nedu Hotorpu, milijardieriaus filantropo sūnumi. Ir galop sutinka už jo ištekėti.
Tačiau kartą Amelija pabunda akloje tamsoje. Kur ji atsidūrė? Kas ją pagrobė? Ir kodėl ji, kalinama, jaučiasi saugesnė, nei būdama su savo vyru?
„Kalinė“ – tai sukrečianti nepakankamai įvertintos Pelenės istorija. Trapi išgyvenusioji ryžtasi mesti iššūkį piktybiškam galingųjų pasaulio teisuoliškumui.
Ši knyga buvo įvardyta kaip vienas laukiamiausių 2021-ųjų Goodreads trilerių.
 
B. A. Paris – tarptautinių bestselerių „Anapus uždarų durų“, „Palūžusi“, „Grąžink mane“, „Psichoterapeutas“ autorė. Vien Jungtinėje Karalystėje jos debiutinio romano „Anapus uždarų durų“ parduota daugiau kaip milijonas egzempliorių. Autorės knygos tapo „New York Times“, „Sunday Times“ bestseleriais, o „Amazon“ ir „iBooks“ knygynuose iškopė į „Pirmojo numerio“ kategoriją. B. A. Paris romanai išversti į keturiasdešimt kalbų.

 JUMS TAIP PAT PATIKS