EN

Trijulės byla. Mįslingas testamentas

Bjarne Blomkvist


Vertėja iš vokiečių kalbos vertė Dalia Kižlienė
Žanras detektyvas su užduotimis vaikams
Leidimo metai 2019
Psl. skaičius 64 p.
Įrišimas kietas
Matmenys 21.7 cm x 15.5 cm x 1.2 cm
Brūkšninis kodas 9786094800627


DETEKTYVAS SU UŽDUOTIMIS 6–8 M. VAIKAMS

Tai jau antrasis Bjarne Blomkvist detektyvas vaikams, išleistas lietuviškai. Karlas, Benas ir Semra turi padėti išnarplioti mįslę. Senoje viloje velionis ponas Fogelis paslėpė testamentą, skirtą antram paveldėtojui. Tačiau pono Fogelio dukterėčia dalintis nenori. Prasideda lenktynės su laiku. Ar ketveriukė suspės rasti antrąjį testamentą?

Knyga su daugybe paveikslėlių, galvosūkių ir žaidimų kviečia vaikus spręsti bylą kartu ir mokytis skaityti! O mokytis skaityti – sudėtingas darbas. Jis įveikiamas tik mažais žingsneliais. Ši knyga bus puiki pagalba. Skaitymą palengvins trumpos pastraipos, o perskaitytą tekstą padės suprasti gausūs paveikslėliai. Besimokančius skaityti vaikus pradžiugins šaunūs personažai.

Semra – 9 metų, sportiška, bėgioja, karstosi, važinėja riedlente. Karlas – 10 metų, Beno brolis, mėgsta detektyvus. Benas – 6 metų, technikos ekspertas, išmano viską, kas susiję su mechanika.

16 puslapių užduotėlių ir galvosūkių paskatins žiūrėti į skaitymą kaip į žaidimą. Ši knyga ne tik spalvinga, bet ir turi įtraukiantį, paslaptingą siužetą – mažieji skaitytojai kartu su herojais turi išnarplioti ne vieną detektyvinę mįslę. Taip iš pradedančiųjų skaitytojų išauga tikri skaitymo profesionalai!

3 pakopų skaitymo malonumas:

  • Didelės raidės
  • Trumpos pastraipos
  • Paveikslėliai, padedantys suvokti tekstą pradedantiesiems skaitytojams


JUMS TAIP PAT PATIKS