EN

Tarp susipynusių vynuogienojų

Julianne MacLean


Vertėjai iš anglų kalbos vertė Milda Dyke ir Irena Jomantienė
Dailininkė Milena Liutkutė-Grigaitienė
Žanras romanas
Leidimo metai 2022
Psl. skaičius 352 p.
Įrišimas kietas
Matmenys 21.7 cm x 14.5 cm x 3.5 cm
Brūkšninis kodas 9786094803079

14,00 €
9,50 €

LYG TOSKANOS VYNUOGYNAI SUSIPYNUSIOS ŠEIMOS PASLAPTYS

Fiona moka saugoti paslaptis. Net nuo ją užauginusio tėvo. Ji vienintelė žino apie savo mirusios mamos romaną Toskanoje prieš trisdešimtį metų. Ir niekam neketina apie jį pasakoti. Bet vieną rytą advokatė telefonu jai praneša sukrečiančią žinią: tikrasis jos tėvas mirė, palikęs didelį palikimą.

Italijoje Fiona susitinka su velionio tėvo šeima, pasibaisėjusia naujiena apie dar vieną dukrą ir neketinančia lengvai atsižadėti palikimo. Nauja lemtis Fioną baugina ir traukia, ji stengiasi išsiaiškinti visą tiesą apie tą mamai lemtingą vasarą Italijoje ir niekada nepažintą tėvą.

Knyga „Tarp susipynusių vynuogienojų“ atveria romantišką Toskanos pasaulį, masina skoniais ir kvapais, įtraukia į kvapą gniaužiančią meilės, pasiaukojimo ir drąsos, o svarbiausia – tikros šeimos paieškų kelionę.

Julianne MacLean – daugiau nei trisdešimties „USA Today“ bestselerių autorė. Rašytoja keturis kartus pateko į „Romance Writers of America RITA“ rinkimų finalą ir pelnė daugelį apdovanojimų, tarp jų „Booksellers’ Best Award“ ir „Romantic Times Reviewers Choice Award“. Visame pasaulyje parduodama milijonai jos romanų egzempliorių, knygos išverstos į daugybę kalbų.JUMS TAIP PAT PATIKS