EN

Drambliai nematomi

Susan Kreller


Vertėja iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė
Dailininkė Vanda Padimanskaitė
Žanras romanas paaugliams
Leidimo metai 2016
Psl. skaičius 192 p.
Įrišimas minkštas su atvartais
Matmenys 20 cm x 13 cm x 1.8 cm
Brūkšninis kodas 9789986399162


KNYGA SMURTO ŠEIMOJE TEMA

Kažkokie keisti vaikai, tiedu Julija su Maksu, – Maša tai pajunta nuo pirmos akimirkos, vos su jais susipažinusi. Paskui ji pamato didžiules mėlynes, marginančias Julijos kūną. O vieną dieną, nesulaukusi vaikų žaidimų aikštelėje, Maša patraukia jų ieškoti ir atsiduria jų namų sode. Tai, ką išvysta netyčia pažvelgusi pro langą į vidų, galutinai įtikina: šitiems vaikams reikia kaip nors padėti. Bet kaip, jei niekas iš suaugusiųjų nenori Mašos nė girdėti? Mergaitei kyla pragaištinga mintis – bet gal kartais geriau padaryti nevykusį žingsnį, nei iš viso nieko nedaryti.

Susan Kreller gimė 1977 m. Plauene (Vokietijoje), studijavo germanistiką ir anglistiką, apgynė disertaciją apie anglų vaikų poezijos vertimus į vokiečių kalbą. Gyvena su šeima Bylefelde.

S. Kreller kūryba įvertinta ne viena literatūros premija, jau tris kartus ji buvo nominuota svarbiausiajai – Vokiečių jaunimo literatūros premijai, taip pat ir už romaną „Drambliai nematomi“, o 2015 m. šia premija buvo įvertintas naujausias autorės jaunimo romanas „Sniego milžinas“.



JUMS TAIP PAT PATIKS