EN

Viešnia

B. A. Paris


Vertėja Iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė
Dailininkė Milena Liutkutė-Grigaitienė
Žanras Trileris
Leidimo metai 2024
Įrišimas Kietas


Kai kurios paslaptys niekada nepalieka.

Airisė ir Gabrielius po poros savaičių atostogų grįžta namo. Tačiau čia jų laukia šokas. Jųdviejų namuose apsigyveno viena iš artimiausių Airisės draugių Lora. Atmosfera greitai įkaista, nes ji peržengia visas ribas: miega jų lovoje, dėvi Airisės drabužius, net perstumdo baldus.
Lora paliko savo vyrą – ir jųdviejų gerą draugą – Pjerą dėl to, kad šis prisipažino apie savo romaną su kita moterimi ir slaptą vaiką. Airisė ir Gabrielius nori palaikyti savo draugus, bet Loros nuotaikos tampa vis labiau nenuspėjamos...

Meistriško siužeto įtikinamai papasakota istorija – daugiau nieko nekviesite pas save paviešėti. Aš ją perskaičiau žaibiškai!
Harriet Tyce, tarptautinio bestselerio „Raudonasis apelsinas" autorė

B. A. Paris – tarptautinių bestselerių „Anapus uždarų durų“, „Palūžusi“, „Grąžink mane“, „Psichoterapeutas“ autorė. Vien Jungtinėje Karalystėje jos debiutinio romano „Anapus uždarų durų“ parduota daugiau kaip milijonas egzempliorių. Autorės knygos tapo „New York Times“, „Sunday Times“ bestseleriais, o „Amazon“ ir „iBooks“ knygynuose iškopė į „Pirmojo numerio“ kategoriją. B. A. Paris romanai išversti į keturiasdešimt kalbų.


 JUMS TAIP PAT PATIKS