EN
Renginiai

„Knygų savaitėje“ – išskirtinis Undinės Radzevičiūtės romano „Minaretas ir 7“ pristatymas

2022 02 14

Nuo Argentinos iki Kinijos, nuo 1-ų iki 101-ų, nuo Ados iki Žygimanto – kad ir kas būtume, mums visiems patinka įdomios, įtraukiančios istorijos. Vasarį, kaip jau tapo įprasta, apie tai, kas mus jungia – apie geras knygas, – kviečiame kalbėtis visur: parkuose, kavinėse, ZOOM skambučiais, televizijos eteryje, virtuvėse ar paplūdimiuose.

O kad progų ir pretekstų kalbėti būtų dar daugiau, sugrįžta pernai pirmąsyk surengtas virtualių literatūrinių renginių ciklas „Knygų savaitė“, buriantis leidėjus, bibliotekas ir visus, mėgstančius skaityti!

Vasario 14–20 d. knygų mylėtojai sulauks daugiau nei 30-ies renginių, susitikimų ir diskusijų su pasaulyje ir Lietuvoje pripažintais autoriais, istorikais, vertėjais.

„Knygų savaitė“ – įkvėpimo, susitikimų ir žinių pilna savaitė visiems skaitantiems, rašantiems ir mylintiems knygas.

Sekite naujienas www.knygusavaite.lt

Ką „Knygų savaitės“ metu jums pasiūlysime mes?

Naujausiame romane „Minaretas ir 7“ Undinė Radzevičiūtė klausia: kaip rašytoją veikia ir keičia triukšmas, tyla, vieta, konfliktai, kančia, kitų parašyti ir jo paties rašomi tekstai ir herojai. Ir kas atsitinka, kai rašytojas susiduria pats su savimi.

Tai – išskirtinis ir vienintelis romano „Minaretas ir 7“ pristatymas, reta galimybė LRT žiūrovams dalyvauti susitikime su rašytoja Undine Radzevičiūte. „Minaretas ir 7“ – aštunta Europos Sąjungos literatūros premijos laureatės knyga.

Nuo vasario 14 d. pokalbį žiūrėkite LRT Mediatekoje.

Renginio dalyviai: rašytoja Undinė Radzevičiūtė, Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos vyr. redaktorius Saulius Repečka.