EN
Renginiai

Mariaus Buroko knygos „Švaraus buvimo“ pristatymas

2018 11 15

Kviečiame į susitikimą su poetu, vertėju, literatūros kritiku Mariumi Buroku ir jo knygos „Švaraus buvimo", įtrauktos į „Metų knygos rinkimai 2018" geriausių poezijos knygų penketuką, pristatymą. Renginys vyks Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinų g. 26, lapkričio 15 d. 18 val. Autorių kalbins literatūros kritikė Neringa Butnoriūtė.


Marius Burokas – poetas, literatūros apžvalgininkas, vertėjas. Yra išleidęs tris poezijos knygas: „Ideogramos" (1999), „Būsenos" (2005) ir „Išmokau nebūti" (2011). Už pastarąją knygą pelnė 2011 m. jaunojo jotvingio premiją ir 2012 m. Antano Miškinio premiją. 2016 m. gavo Vilniaus mero premiją už eilėraščius apie Vilnių.


M. Buroko eilėraščių rinktinę anglų kalba „Now I Understand" 2018 m. išleido Jungtinės Karalystės leidykla „Parthian Books". Poezija versta į lenkų, rusų, latvių, suomių, slovėnų, rumunų, anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, kinų ir ukrainiečių kalbas.
M. Burokas taip pat verčia JAV, Kanados, Australijos ir Didžiosios Britanijos autorių poeziją ir prozą.
Šioje, ketvirtojoje, knygoje autorius tęsia ankstesniuose rinkiniuose išryškėjusias gyvenimo kelio, santykio su poezija ir kultūra, su gimtuoju Vilniumi temas.

Renginio metu bus galima įsigyti knygų.
Renginys skirtas skaitymo skatinimo programai „Metų knygos rinkimai 2018"