EN
Renginiai

Linos Buividavičiūtės knygos „Tamsieji amžiai“ pristatymas „Paviljono“ knygų savaitgalyje

2021 12 05

Gruodžio 5 dieną, sekmadienį, 18 val. „Paviljono“ knygų savaitgalyje vyks Linos Buividavičiūtės poezijos knygos „Tamsieji amžiai“ pristatymas . Renginyje drauge su autore dalyvaus knygos redaktorius, poetas, vertėjas Marius Burokas ir literatūros kritikė Virginija Cibarauskė.
Jau šeštąjį kartą vykstantis „Paviljono“ knygų savaitgalis kasmet suburia nepriklausomus literatūros, meno ir humanitarinių mokslų knygų leidėjus po vienu stogu ir sukuria progą jiems betarpiškai pristatyti įdomiausius ir svarbiausius savo leidinius. Tris dienas trunkantis renginių maratonas – gyvybinga, bet jauki mugė bei knygų pristatymai, pokalbiai ir koncertai.
Šiųmetėje programoje – nuo istorinės filosofijos vertimų iki šviežiausių grožinės literatūros vertimų, nuo literatūrinių performansų iki šokių septynioms vienatvėms atminti, rašytojų pokalbio apie darbą, leidėjų – apie brandą, istorikų – apie legendinius knygynus.
„Paviljono“ knygų savaitgalis – tai proga skaitytojams ir leidėjams susirinkti draugėn jaukiam, įkvepiančiam ir produktyviam susitikimui.
Visi festivalio renginiai – nemokami.
Informuojame, jog festivalio metu būtina dėvėti veidą dengiančias kaukes ir turėti galimybių pasą ar jam prilyginamą dokumentą.
Visą „Paviljono“ knygų savaitgalio renginių programą rasite čia