EN
Renginiai

Olgos Tokarczuk knygos „Jautrusis pasakotojas“ pristatymas „Paviljono“ knygų savaitgalyje

2021 12 04

Gruodžio 4 dieną, šeštadienį, 16 val. „Paviljono“ knygų savaitgalyje vyks Olgos Tokarczuk eseistikos knygos „Jautrusis pasakotojas“ pristatymas. Renginyje dalyvaus literatūrologė Jūratė Čerškutė, kūrybininkas Tomas Ramanauskas ir vertėjas Rimvydas Strielkūnas. 
Jau šeštąjį kartą vykstantis „Paviljono“ knygų savaitgalis kasmet suburia nepriklausomus literatūros, meno ir humanitarinių mokslų knygų leidėjus po vienu stogu ir sukuria progą jiems betarpiškai pristatyti įdomiausius ir svarbiausius savo leidinius. Tris dienas trunkantis renginių maratonas – gyvybinga, bet jauki mugė bei knygų pristatymai, pokalbiai ir koncertai.
Šiųmetėje programoje – nuo istorinės filosofijos vertimų iki šviežiausių grožinės literatūros vertimų, nuo literatūrinių performansų iki šokių septynioms vienatvėms atminti, rašytojų pokalbio apie darbą, leidėjų – apie brandą, istorikų – apie legendinius knygynus.
„Paviljono“ knygų savaitgalis – tai proga skaitytojams ir leidėjams susirinkti draugėn jaukiam, įkvepiančiam ir produktyviam susitikimui.
Visi festivalio renginiai – nemokami.
Informuojame, jog festivalio metu būtina dėvėti veidą dengiančias kaukes ir turėti galimybių pasą ar jam prilyginamą dokumentą.
Visą „Paviljono“ knygų savaitgalio renginių programą rasite čia